رویداد تسهیلگری و کارآفرینی روستایی - منطقه یک

ثبت نام شرکت کنندگان توسط استانداری های منطقه 1 « فایل اکسل »
آغاز رویداد
 ۱۰ شهریور ۱۳۹۷    ۰۸:۰۰
پایان رویداد
 ۱۳ شهریور ۱۳۹۷    ۲۰:۰۰
موضوع رویداد
رویداد تسهیلگری و کارآفرینی روستایی - منطقه یک
رویداد-تسهیلگری-و-کارآفرینی-روستایی-منطقه-یک
مهلت ثبت نام هزینه ثبت نام (ریال) تعداد
۷ شهریور ۱۳۹۷ رایگان
مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.
قزوین، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

اهداف برگزاری رویداد
خروجی های این رویداد کارآفرینی به 5 بخش تقسیم می شود:
1. آموزش عملی به افراد:
پیرامون ما، جشنواره ها و همایش های مختلف در حوزه کارآفرینی برگزار می گردد اما رویدادی که علاوه بر آموزش، افراد را میل می دهد تا آموزش ها را در ایده خود پیاده کنند، ستاد کسب و کار آینده روستا است. برگزاری این رویداد، آموزشی عملی برای افراد خواهد بود.
2. ایجار ارتباط میان افراد متخصص
هر فردی در ذهن خود ایده هایی را در ذهن دارد، اما تا زمانی که نتواند افراد متخصص و ماهر را کنار خود جمع کند، نمی تواند استارت کار خود را بزند. این رویداد با ایجاد ارتباط و اشنایی میان افراد متخصص، این مهم رو جامه عمل میپوشاند.
3. تبدیل ایده به کسب و کار
هنگامی که در مراسم اختتامیه صاحبان ایده ها به ارائه ایده های خود می پردازند، سرمایه گذاران و مسئولین مرتبط می توانند نقش موثری در به بار نشینی این ایده ها و تبدیل ان ها به کسب و کار داشته باشند.  ستاد کسب و کارآینده روستا می تواند نقش موثری در این مهم داشته باشد.
4. حل چالش ها و معضلات ملی
هنگامی که افراد در این رویداد برای چالش ها و معضلات از پیش تعیین شده، راه حل اجرایی یافته و آن را پخته می نمایند، بهترین فرصت است تا با استفاده از این راه حل ها و سرمایه گذاری روی آن ها، به حل چالش ها و معضلات ملی و استانی بپردازیم.

5. حمایت در تجاری سازی و پیاده سازی عملی طرح ها
این رویداد بهترین فرصت است تا تمامی تیم های فعال، دانشجویان، مهندسان و متخصصین و سایر علاقه مندان به کسب و کارهای نوپای روستایی، دور یکدیگر گرد امده و توانایی های خود را به عرصه ظهور بگذارند. مطمئنن این رویداد می تواند شناسایی مناسبی از تیم ها و قابلیت های آنان را انجام داده و پس از بررسی و داوری های لازمه، ایده های برگزیده مورد حمایت قرار گیرند.

گردشگری و صنایع دستی
بهداشت و سلامت
بازاریابی و فروش
محیط زیست و پسماند
صنایع تبدیلی و تکمیلی
تولیدات بومی و محلی
فناوری اطلاعات و ارتباطات
کشاورزی,شیلات و دامپروری